
Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 4,5"х10"
1 204 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж складається на 100% з гранульованого активованого вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів.
Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коректує колір, смак та запах води.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 4,5"х10".
Ресурс картриджа залежить від якості води, яка на нього подається, та може відрізнятися від наведених значень.
Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрування, це може стати причиною погіршення якості очищення води.
Після встановлення нового картриджа злийте не менше 10 літрів відфільтрованої води у каналізацію.
Технічні характеристики:
- Розмір, дюйм 4,5"х10" (h-252мм);
- Максимальний зовнішній діаметр - 114 мм
- Рекомендована швидкість фільтрування, 5 л/хв
- Робоча температура 3 - 43 ° C;
- Ресурс - 30000 л. - (3-6 міс.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 252 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Да |
| Сорбція | Да |
| Швидкість фільтрації | 5 літр/хв |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴
