
Мінералізатор Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу
439 ₴
- Готово до відправки
Мінералізатор Ecosoft– це лінійний мінералізуючий картридж, який збагачує воду очищену зворотним осмосом такими мікроелементами, як кальцій, магній, калій та натрій. Даний мінералізатор має впресованні фітинги.
Використання картриджа-мінералізатора дозволить споживати воду насичену мінералами та мікроелементами, необхідними для нормального функціонування організму людини.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Вода з необхідними організму мінералами
- Смачна вода — суміш в мінералізаторі містить вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів
- Просте встановлення
- Матеріал корпуса — первинний пластик, вироблений в ЄС
- Підходить для фільтрів зворотного осмосу інших виробників
ГОЛОВНЕ ПРО МІНЕРАЛІЗАТОР
Мінералізатор Ecosoft одночасно коригує мінеральний склад води, рН та її органолептичні властивості.
Зазвичай встановлюється на шостій стадії у фільтрах зворотного осмосу.
Всередині суміш кальциту та високоякісного активованого вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів.
РЕЗУЛЬТАТИ КОРИСТУВАННЯ
- При вчасній заміні мінералізатора, вода після фільтра зворотного осмосу буде не лише безпечною, але і смачною
- Ви будете отримувати необхідні організму мінерали
- Очищена вода позбудеться неприємного запаху та набуде солодкуватого присмаку
Технічні характеристики:
Розмір: 10” x 2” (27 см x 5,5 см)
Робоча температура: 3 – 43 °C
Термін служби: 6 місяців
Робочий тиск: 3,5 бар
Виробник: Ecosoft (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Мінералізатор |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Типорозмір картриджа | 2"х10" |
| Стан | Новий |
| Використання | Для питної води |
| Призначення очищення | Мінералізація |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
- Ціна: 439 ₴

