
Фільтр-глечик Аквафор Океан з 2-ма картриджами А5mg (4л, для очищення води)
964 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
Новий фільтр-глечик для води Аквафор Океан А5mg місткий і потужний. Завдяки своїй мінімалістичній формі він задовольняє найрізноманітніші вимоги. Завдяки більшій лійці Океан зручно використовувати під час приготування їжі.
Глечик Океан легко наповнювати за допомогою кришки, що відкидається. Оснащений двома змінними фільтрами Аквафор А5mg.
Фільтр Aquaphor A5 Mg забезпечує тривалий захист від забруднень у водопровідній воді, яка сильно забруднена іржею, піском та мулом. Містить більше сорбенту для збільшення терміну служби фільтра до 350 літрів. Збагачує воду магнієм до 30% від рекомендованої добової норми.
Тип А5mg підходить для всіх фільтрів-глечиків АКВАФОР з картриджем типу B5.
Усі частини продукту виготовлені з харчових матеріалів і не містять бісфенолу BPA.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
- мінералізація магнієм.
Ця модель глечика укомплектована всього 2-ма модулями А5mg для очищення та мінералізації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 4 л |
| Об'єм воронки | 1.6 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Мінералізація | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 765 ₴


