
Фільтр-глечик Аквафор Океан з 4-ма картриджами А5Н для пом"якшення (4л, для очищення води)
1 649 ₴
1 355 ₴
- Готово до відправки
Новий фільтр-глечик для води Аквафор Океан А5Н місткий і потужний. Завдяки своїй мінімалістичній формі він задовольняє найрізноманітніші вимоги. Завдяки більшій лійці Океан зручно використовувати під час приготування їжі.
Глечик Океан легко наповнювати за допомогою кришки, що відкидається. Оснащений чотирма змінними фільтрами Аквафор А5Н для пом’якшення жорсткої води, активного запобігання накипу і механічним лічильником.
Також він зменшує неприємний смак і запах хлору, фільтрує осад, колоїдне залізо, важкі метали (свинець тощо), органічні сполуки, залишки ліків, пестициди та інші небезпечні речовини, які можуть з’явитися у водопровідній воді.
АКВАФОР A5H містить більше фільтруючого середовища. У поєднанні з кришкою з мікропорами зверху фільтр демонструє збільшений термін служби фільтра до 350 літрів. A5H ефективно протидіє розчиненим забрудненням навіть у воді з видимими ознаками іржі, піску або мулу.
Тип A5H підходить для всіх фільтрів-глечиків АКВАФОР з картриджем типу B5.
Усі частини продукту виготовлені з харчових матеріалів і не містять бісфенолу BPA.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
- знижує утворення накипу
Ця модель глечика укомплектована всього 4-ма модулями А5Н для пом’якшення жорсткої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 4 л |
| Об'єм воронки | 1.6 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Так |
- Ціна: 1 355 ₴







