
Картридж з кокосовим активованим вугіллям H20 System 9 7/8″x4 1/2″ (картридж вугільний 10ВВ)
520 ₴
- Готово до відправки
Картридж з кокосовим активованим вугіллям BHD містить гранульоване активоване вугілля зі скорлупи кокосових горіхів. Активоване вугілля використовується як основний фільтруючий компонент. Під час очищення частинки матеріалу кокосового вугілля зупиняють органічні домішки, такі як: хлор, органічний вуглець, леткі органічні хімічні речовини, промислові речовини, гербіциди, пестициди, які є причиною неприємного запаху і смаку води. Надає прозорості, зменшуючи каламутність води. Покращує органолептичні властивості води – коригує смак, колір та запах води.
Ресурс картриджа залежить від забруднення, якості та кількості вихідної води. Рекомендується змінювати картридж один раз на протязі 3-6 місяців. Встановлюється в колбі типу Big Blue 10 та використовується як один з етапів в системах фільтрації.
Технічні характеристики:- Тип картриджа: вугільний
- Продуктивність: 12 л/хв
- Рабоча температура: 2 – 45 °С
- Термін придатності: 3 – 6 місяців
- Зниження тиску: 0,2 – 0,4 бар
- Фильтручий матеріал: кокосове активоване вугілля
- Виробник: H2O system
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Модель фільтруючого модуля | BigBlue |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 12 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Пористість | 10 мкм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 520 ₴


