
Картридж з кокосовим активованим вугіллям та елементом KDF H20 System 20″x4 1/2″ (картридж вугільний 20ВВ)
1 230 ₴
- Готово до відправки
Картридж з кокосовим активованим вугіллям та елементом KDF 20ВВ містить вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів, яке видаляє з води хлор та інші органічні забруднення, а також спеціальне засипання KDF.
KDF – високоочищені сплави цинку та міді, знижують вміст забруднювачів у воді шляхом окисно-відновних хімічних реакцій. KDF знижує концентрацію заліза та важких металів таких як: свинець, ртуть, миш’як, а також, блокує життєдіяльність мікроорганізмів, володіючи бактеріостатичним ефектом.
Активоване вугілля використовується як основний фільтруючий компонент. Під час очищення частинки матеріалу кокосового вугілля зупиняють органічні домішки, такі як: хлор, органічний вуглець, леткі органічні хімічні речовини, промислові речовини, гербіциди, пестициди, які є причиною неприємного запаху і смаку води. Надає прозорості, зменшуючи каламутність води.
KDF значно продовжить термін служби активованого вугілля. Таким чином, комбінація KDF та гранульованого активованого вугілля призводить до високої ефективності очищення та тривалого ресурсу систем.
Ресурс картриджа залежить від забруднення, якості та кількості вихідної води. Рекомендується змінювати картридж один раз на протязі 3-6 місяців. Встановлюється в колбі та використовується як один з етапів в системах фільтрації.
Технічні характеристики:- Тип картриджа: вугільний
- Продуктивність: 18 л/хв
- Рабоча температура: 2 – 45 °С
- Термін придатності: 3 – 6 місяців
- Зниження тиску: 0,2 – 0,4 бар
- Фильтручий матеріал: кокосове активоване вугілля, елемент KDF
- Виробник: H2O system
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Модель фільтруючого модуля | BigBlue |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 18 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Пористість | 10 мкм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 1 230 ₴


