-25%

Картридж з поліпропіленової нитки Ecosoft 2,5"x10" 5 мкм (Картридж мотузка механічний)
92 ₴
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж Ecosoft 2,5"x10" 5 мкм з поліпропіленової нитки підходить для очищення води від іржі, піску, мулу.
Забезпечує захист сантехніки та трубопроводу від пошкоджень.
Картридж виготолений з міцної поліпропіленової нитки, яка намотується на тверде осердя з поліпропілену.
Картриджі призначені для фільтрації холодної питної води та води побутового призначення.
Ресурс картриджа залежить від якості води.
Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрування, це може стати причиною погіршення якості очищення води.
Для отримання чистої води змінний картридж необхідно міняти не рідше 1 разу на 6 місяців.
Основні переваги:
- Ресурс 15 000 літрів
- Висока ефективність очищення
- Стабільні характеристики щільності намотування
- Якісна нитка від українського виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Ресурс фільтрувального модуля | 15000 л |
| Використання для холодної води | Да |
| Використання для гарячої води | Немає |
| Швидкість фільтрації | 8 літр/хв |
| Тип фільтрувального модуля | Інший |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Пористість | 5 мкм |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴
