
Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 4,5"x10" 5 мкм (Картридж поліпропілен 10ВВ механічний)
210 ₴
157,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Картриджі попереднього очищення з поліпропіленового волокна для механічної фільтрації холодної питної води.
Мікронаж - 5, та 20 µm. Картриджі використовуються як перший етап фільтрації питної води та води побутового призначення.
Картриджі характеризуються ретельним фільтруванням забруднень.
Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення, що у воді. Оберігають трубопровідні системи та побутове обладнання. Стійкі до впливу хімічних речовин та розвитку бактерій.
Картриджі призначені для фільтрації холодної питної води та води побутового призначення.
Ресурс картриджа залежить від якості води.
Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрування, це може стати причиною погіршення якості очищення води.
Для постійного отримання чистої води рекомендуємо міняти картридж 1 раз на 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 254 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 6 міс |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Використання для холодної води | Да |
| Використання для гарячої води | Немає |
| Швидкість фільтрації | 15 літр/хв |
| Тип фільтрувального модуля | Інший |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Пористість | 5 мкм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
- Ціна: 157,50 ₴
