-15%

Картридж для видалення заліза Ecosoft 2,5"х10" (фільтр для видалення заліза із воды)
370 ₴
315 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж знижує вміст заліза та його сполук у водопровідній воді та воді зі свердловини, а також зменшує концентрацію нафтопродуктів, пестицидів, коригує колір та запах води.
Картридж підходить для фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 2,5"х10".
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Прозора вода без залізистого запаху
- Ресурс — 2500 Л
- Матеріал корпуса — чистий європейський харчовий пластик
- Підходить для фільтрів інших виробників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 72 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Використання для холодної води | Да |
| Швидкість фільтрації | 18 літр/хв |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 4 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴
