
Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 2,5"х10"
310 ₴
- Готово до відправки
Картридж складається на 100% з гранульованого активованого вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів.
Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коректує колір, смак та запах води.
Картридж використовується в якості однієї зі стадій очищення у потрійних фільтрах та фільтрах зворотного осмосу.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 2,5"х10".
Ресурс картриджа залежить від якості води, яка на нього подається, та може відрізнятися від наведених значень.
Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрування, це може стати причиною погіршення якості очищення води.
Після встановлення нового картриджа злийте не менше 10 літрів відфільтрованої води у каналізацію.
Технічні характеристики:
- Розмір, дюйм 2,5"х10" (h-252мм);
- Максимальний зовнішній діаметр - 72 мм
- Рекомендована швидкість фільтрування, 1 л/хв
- Робоча температура 3 - 43 ° C;
- Ресурс - 10000 л. - (3-6 міс.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 252 мм |
| Діаметр | 72 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Да |
| Сорбція | Да |
| Швидкість фільтрації | 1 літр/хв |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 6 міс |
- Ціна: 310 ₴

