
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором (Осмос 6 ст для очищення питної води) 6
11 740 ₴
- Готово до відправки
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізацією призначений для очищення води на молекулярному рівні. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами та бактеріями. Очищена вода повністю безпечна для організму людини. Вона ідеально підходить як для пиття, так і для приготування страв і напоїв.
Унікальна модель фільтра зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором не лише збагачує воду корисними мінералами, але й забезпечує економне її споживання.
Оновлений фільтр на 1 літр очищеної води скидає в каналізацію лише 1 літр стічних вод. Завдяки використанню мембрани Ecosoft 75GPD та продуманій технології AquaGreen фільтр економить до 20 000 літрів води за рік в порівнянні зі стандартними системами зворотного осмосу.
Фільтр очищає воду при відсутності електроенергії.
Постійний резерв питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку.
З фільтром Ecosoft Absolute у вас вдома завжди буде зручне джерело чистої та смачної води.
ПЕРЕВАГИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ
Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.
Основний елемент фільтра — мембрана зворотного осмосу. В даному фільтрі встановлена мембрана Ecosoft 75GPD продуктивністю 12 л/год. Очищена вода не потребує кип'ятіння та є повністю безпечною для дітей.
В процесі очищення вода послідовно проходить 6 етапів, для кожного з яких у фільтрі передбачений окремий картридж.
Перший ступінь: попереднє очищення води від механічних домішок. Вода, проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, очищається від мулу, піску, іржі.
Другий ступінь: очищення води від органічних та хлорорганічних домішок, а також хлору. Покращується смак, колір та запах води. Всередині картриджа — активоване вугілля у вигляді гранул.
Третій ступінь: Картридж з технологією AquaGreen захищає воду від підвищеного навантаження та забезпечує функцію економії води. Додатково очищує воду від найменших часточок механічних домішок та залишків хлору.
Четвертий ступінь: основний етап фільтрування. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно затримує 99,8% забруднень.
П'ятий ступінь: вугільний постфільтр — надає очищеній воді легкого, ледь солодкуватого присмаку.
Шоста ступінь: вода збагачується мінералами.
ЗМІНИ ПОМІТНІ ОДРАЗУ!
- у вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої ви абсолютно впевнені
- овочі, приготовані на воді абсолютної якості, збережуть всі необхідні вашому організму корисні речовини
- чай та кава будуть смачніші та ароматніші
- воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, а й абсолютно безпечною
- ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — захищені від накипу і працюватимуть довше
ПЕРІОДИЧНІСТЬ ЗАМІНИ КАРТРИДЖІВ
- картриджі попереднього очищення води — кожні 6 місяців
- мембрана зворотного осмосу — 1 раз на рік
- постфільтр — кожні 6 - 12 місяців
- мінералізатор - 6- 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 7 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Пористість | 0.001 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 11 740 ₴


