-15%

Фільтр — глечик Аквафор Смайл (2.9 л з картриджем для очищення води) Цикламен
475 ₴
403,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глечик для активного життя: підійде для офісу, забезпечить чистою водою невелику родину, зручний для маленьких помічників на кухні.
Універсальний помічник на кухні. Надійно та незворотно видаляє з питної води хлор, іржу, важкі метали, пестициди та інші поширені домішки. Усі деталі виконані із безпечного харчового пластику. Кришка-клапан (фліп-флоп) полегшує набір води.
Переваги фільтрів-глечиків: Не потребує підключення до водопроводу; Займають мало місця на кухні; Прості та зручні у використанні; Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.9 л |
| Об'єм воронки | 2 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Цикламен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403,75 ₴

