
Потрійний фільтр Ecosoft Standard (Фільтр для води 3х ст під мийку)
2 236 ₴
- Готово до відправки
Потрійний фільтр Ecosoft Standard — доступне рішення для ефективного очищення питної води. Фільтрується в 3 стадії, для кожної з яких у фільтрі передбачений окремий картридж.
Вода, очищена фільтром Ecosoft Standard, може використовуватися для щоденного пиття, приготування страв і напоїв, поливання кольорів, а також для пароутворення в побутових приладах (працюги, пароварки, зволожувачі повітря).
Проточний фільтр Ecosoft Standard складається з трьох колб зі змінними картриджами.
Фільтр встановлюється під кухонною мийкою та під'єднується до трубопроводу холодного водопостачання. Для подавання очищеної води передбачений окремий доран, монтований на мийці або кухонній стільниці.
СМЕННІ КАРТРИДЖІ:
Картридж 1 - поліпропіленове волокно (затримує: пісок, іржу, мул та інші механічні домішки,
Картридж 2 — із сумішшю Ecomix D37 (забезпечує додаткове пом'якшення води, очищає її від шкідливих органічних і хлорорганічних домішок, фенолів і нафтопродуктів).
Картридж 3 — брикетоване вугілля, виготовлене з кокосового активованого вугілля високої якості, завдяки чому вода стає надзвичайно приємною на смак.
ПЕРЕВАГИ:
- 3 ступені очищення води з-під крана;
- Пом'якшення води та видалення хлору;
- Швидкість фільтрації — 1 літр за хвилину;
- Просте під'єднання й заміна картриджів;
- Компактний;
- Доступна ціна, бюджетне обслуговування
З появою потрійного фільтра Ecosoft:
- страви, приготовані на очищеній воді, будуть смачнішими;
- чай і кава будуть ароматнішими;
- побутові прилади — чайник, праска, пароварка — будуть захищені від накипу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 1 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Підвищувальний насос (помпа) | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ультрафільтрація | Ні |
| Зворотний осмос | Ні |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Пористість | 5 мкм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Так |
- Ціна: 2 236 ₴





