
Картридж для видалення сірководню Ecosoft 4,5"х20"
3 191 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всередині картриджа для видалення сірководню знаходиться високоякісне гранульоване активоване вугілля Centaur.
Картридж знижує вміст сірководню у воді, а також концентрацію органічних домішок, включно з нафтопродуктами та пестицидами. Покращується колір та запах води.
Встановлюється у колбу типу ВВ20. Підходить для фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 4,5"х20".
Рекомендована швидкість фільтрування - 5 л/хв.
Максимальний ресурс - 30000 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 508 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Да |
| Сорбція | Да |
| Швидкість фільтрації | 5 літр/хв |
| Модель фільтрувального модуля | ВВ20 |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 191 ₴
