-25%

Фільтр-глечик Аквафор Атлант (Океан) з 2-ма картриджами А5 (4л, для очищення води)
964 ₴
723 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий фільтр-глечик для води Аквафор Атлант А5 (Океан) місткий і потужний. Завдяки своїй мінімалістичній формі він задовольняє найрізноманітніші вимоги. Завдяки більшій лійці Атлант зручно використовувати під час приготування їжі.
Глечик Atlant A5 (Океан) легко наповнювати за допомогою кришки, що відкидається. Оснащений одним змінним фільтром Аквафор А5 і механічним лічильником. Більше фільтруючого середовища в поєднанні з попереднім фільтром у верхній частині дають A5 довший термін служби в каламутній воді.
Усі частини продукту виготовлені з харчових матеріалів і не містять бісфенолу BPA.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
Ця модель глечика укомплектована всього 2-ма модулями А5 для очищення води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 4 л |
| Об'єм воронки | 1.6 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴








