Картридж Aquafilter FCCBKDF20BB містить вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів, яке видаляє з води хлор та інші органічні забруднення, а також спеціальне засипання KDF.
Спеціальна засипка KDF-55 збільшує термін служби активованого вугілля в картриджі, а також запобігає і придушенню розвитку бактерій і вірусів у фільтрувальному матеріалі даного комбінованого картриджа.
Стандартний розмір картриджа – підходить для фільтрів інших виробників.
Технічні характеристики:
- Розмір, дюйм 20” x 4 1/2”(52 см x 11,5см)
- Продуктивність 18 л/хв;
- Робоча температура 2 - 45 ° C;
- Ресурс - (3-6 міс.)
Виробник: Aquafilter (Польща)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Тип фільтруючого модуля | Aquafilter |
| Модель фільтруючого модуля | BigBlue |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 18 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Пористість | 10 мкм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


