
Картридж для пом'якшення води H2O В-ST10BB (картридж для жорсткої води, очищення від солей жорсткості)
495 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Усередині картриджа для пом'якшення води є іонообмінна смола харчового класу.
Картридж знижує вміст солей жорсткості у воді, які стають причиною утворення відкладень на сантехніці та накипу на поверхні нагрівальних елементів побутових приладів.
Ефективність картриджа залежить від рівня жорсткості води. Для цього потрібно зробити аналіз на наявність заліза у воді. Рекомендується міняти картридж один раз протягом 3-6 місяців.
Корпус картриджа зроблений із чистого європейського харчового пластику.
Картридж використовується на одному з етапів очищення в фільтрах проточного типу.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 4,5"х10".
Технічні характеристики:- Тип картриджа: пом’якшувальний
- Продуктивність: 12 л/хв
- Рабоча температура: 2 – 45 °С
- Термін використання: 3 – 6 місяців
- Зниження тиску: 0,2 – 0,4 бар
- Фильтручий матеріал: іонообмінна смола
- Виробник: H2O system
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 3 міс |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Використання для холодної води | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Іонообмінна фільтрація | Да |
| Ум'якшення води | Да |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴

