
Зворотний осмос Аквафор RO-70S Моріон (зворотноосмотична система для очищення питної води)
8 155 ₴
6 524 ₴
- Готово до відправки
Зворотний осмос — це спосіб очищення, за якого вода проходить через спеціальну напівпроникну мембрану. Гранично малий розмір пор і особлива фізико-хімічна будова мембрани дають змогу проникати крізь неї лише молекулам води. Для інших же домішок мембрана представляє непереборну перешкоду. Отже, проходячи через зворотноосмотичну систему Аквафор, питна вода повністю звільняється від усіх домішок, стаючи ідеально чистою і м'якою.
Компактна система зворотного осмосу RO-70S вирішує всі питання очищення води в побуті та є значно вигіднішою альтернативою бутильованій воді.
Система має іншу конструкцію, ніж класичні зворотно осмотичні системи. Завдяки інноваційній «водо-водяній» накопичувальній ємності вона займає вдвічі менше місця під мийкою, та економить до 9 тонн води на рік і працює навіть при низькому тиску у водопроводі.
Картридж попереднього очищення K3, створений за технологією «Карбон блок з волокном», очищує воду від органічних домішок, важких металів і хлору. Він затримує частинки розміром до 5 мікрон. Підвищений вміст селективних волокон AQUALEN забезпечує високу ємність по затриманню забруднень і ефективне видалення колоїдного та розчиненого заліза.
RO-50S — це мембрана зворотного осмосу для питної води з продуктивністю до 190 л/добу або 7,8 л/год (50 галонів/добу). Мембрана повністю видаляє солі жорсткості з води, забезпечуючи тривалий захист побутової техніки — кавомашини, чайника, праски чи відпарювача — від накипу. Більше ніякого білого нальоту після використання зволожувача повітря. Мембрана RO робить воду надзвичайно м’якою та чистою. Вода після осмосу ідеально підходить для приготування дитячого харчування.
Переваги:
- захист від вірусів і бактерій 99.9999%;
- працює за низького тиску;
- ультратонке очищення води;
- висока компактність.
Комплектація:
- Змінний картридж K3 - 1 шт.
- Змінний картридж RO-50S-1 шт.
- Корпус DWM у зборі — 1 шт.
- З'єднувальні трубки — 3 шт.
- Вузол під'єднання — 1 шт.
- Кран для чистої води — 1 шт.
- Дренажний хомут — 1 шт.
- Сервісна заглушка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 4 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 5 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6.5 атм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 278 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 6 524 ₴






