
Картридж вугільний зі спресованого активованного вугілля Н2О В-ВL для видалення хлору
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж вугільний В-BL складається зі спеціально спеченого активованого вугілля, який видаляє з води до 99% вільного хлору та інші органічні забруднення (поліпшують смак і запах води), а також до 85% хлоровторичних пестицидів, багатоароматичних сполук, фенолу, бен. Застосовується в магістральних фільтрах, а також у системах зворотного осмосу як другий ступінь очищення.
Технічні характеристики:
- Розмір, дюйм 9 7/8” x 2 1/2” (25 см x 6,5 см);
- Ступінь фільтрації 10 мікрон;
- Продуктивність 6 л/хв;
- Робоча температура 2 - 45 ° C;
- Ресурс - (3-6 міс.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 6 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Пористість | 5 мкм |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


