-20%

Комплект змінних модулів Аквафор В200 (пом'якшуючий) для фільтра Модерн
1 340 ₴
1 072 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект змінних модулів призначений для очищення води від механічних домішок, активного хлору, органічних домішок і важких металів.
Завдяки унікальному поєднанню волокнистих та гранульованих сорбентів надійно видаляє практично всі шкідливі домішки.
В200Н ефективно пом'якшує воду.
Рекомендовано до застосування з жорсткою водою (жорсткість більш 4мекв / л)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Ресурс фільтруючого модуля | 1000 л |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴
