-30%

Насадка на кран Аквафор Топаз (фільтр на кран для очищення води)
1 020 ₴
714 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка на кран Топаз для м'якої води не займе місця на кухні і легко підключається до будь-якого крана. Один з найбільш компактних фільтрів в Аквафор, але незвичайний дизайн - не єдина перевага.
При малих габаритах, Аквафор Топаз забезпечує високу якість питної води: глибоко очищає від домішок, таких як активний хлор, нафтопродукти (бензол), фенол, пестициди, важкі метали, при цьому зберігаючи у воді корисні мінерали. Має календар для нагадування про своєчасну заміну картриджа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Ресурс фільтруючого модуля | 750 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 0.3 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴

