
Проточний фільтр для води Аквафор Кристал К3-К2-К7 (компактна потрійна система для очищення води)
5 645 ₴
4 233,75 ₴
- Готово до відправки
Надійний сорбційний фільтр для базового очищення питної води, приготування їжі та напоїв. Забезпечить глибоке очищення водопровідної води від цілого спектра небезпечних забруднень, підходить для м'якої води.
АКВАФОР Кристал видаляє хлор, важкі метали, пестициди, нафтопродукти та інші поширені токсини і алергени, зберігаючи мінеральний склад води.
Три модуля виготовлені за технологією карбонблок з іонообмінним волокном Aqualen ™, тому площа контакту води з сорбентами в 42 рази вище ніж у стандартних насипних модулях, а швидкість фільтрації в 4 рази вище. Сорбент також містить безпечне срібло на відміну від тих де срібло нанесене на вугілля.
Універсальний фільтр з окремим краном
Три картриджі послідовно очищують воду від механічних домішок та розчинних шкідливих домішок. Блок попередньої очистки К3 затримує частки розміром від 5 мікрон, модуль глибокого очищення К2 знижує розмір часточок до 3 мікрон. Модуль К7 забезпечує фінішну очистку від часточок до 0,8 мікрон (що в 125 раз тонше волосини людини). Карбонблок з іонообмінним волокном АКВАЛЕН надійно затримує важкі метали та інші шкідливі домішки, які найчастіше зустрічаються в водопровідній воді.
Переваги:
- Стильні ергономічний слім-дизайн;
- Легка заміна змінних модулів триває кілька секунд;
- При заміні модулів виключено контакт споживача з поглиненими забруднювачами;
- Збільшений ресурс змінних модулів;
- Очищена вода має гіпоалергенні та антиоксидантні властивості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 8000 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 12 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 2.5 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Підвищувальний насос (помпа) | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Пористість | 0.8 мкм |
| Максимальний тиск на вході | 6.5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 4 233,75 ₴

