
Зворотний осмос Аквафор DWM-102S Моріон Black Edition (зворотноосмотична система для очищення питної води)
16 100 ₴
11 270 ₴
- Готово до відправки
Зворотноосмотична система DWM-102S Моріон вирішить всі питання побутового водоочищення і повністю замінить бутильовану воду преміумклас.
Аквафор DWM-102S Моріон . Повністю усуває жорсткість води - причину накипу і будь-які домішки з водопровідної води, включаючи бактерії, паразитів і віруси. Компактніше та економніше будь-якого класичного фільтра зворотного осмосу. Аквафор DWM-102S Моріон в два рази продуктивніше молодшої моделі DWM-101S, чорне покриття корпусу стійке до подряпин.
Моріон займає у два рази менше місця під мийкою, економить до 9 тонн води щорічно і працює навіть при низькому тиску в водопроводі.
Оптимальна мінералізація кальцієм і магнієм
Чиста вода, збагачена магнієм, позитивно впливає на здоров`я, краще розкриває смак кулінарних витворів, і просто краще смакує.
Така вода покращує смак напоїв, особливо про це знають кавомани.
Магній допомагає нашому організму бути більш енергоефективним, а також піднімати настрій.
Переваги:
- захист від вірусів та бактерій 99.9999%;
- Працює при низькому тиску;
- ультратонке очищення води;
- Висока компактність.
Комплектація:
- Змінний картридж K5 - 1 шт.
- Змінний картридж K2 - 1 шт.
- Змінний картридж RO - 100S-1 шт.
- Змінний картридж K7M - 1 шт.
- Корпус DWM у зборі – 1 шт.
- JG з'єднувальні трубки – 3 шт.
- Вузол підключення – 1 шт.
- Кран для чистої води -1 шт.
- Дренажний хомут – 1 шт.
- Сервісна заглушка – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 4 |
| Швидкість фільтрації | 0.26 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 5 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6.5 атм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 11 270 ₴






