
Фільтр-глечик Аквафор Vita з 4-ма модулями A5 (3.2 л з картриджем для очищення води)
1 415 ₴
1 266 ₴
- Готово до відправки
Глечик‑фільтр AQUAPHOR Vita поєднує зручність у використанні та надійне очищення води, забезпечуючи щоденну свіжість і приємний смак. Ергономічна ручка забезпечує комфортне тримання, а відкидна кришка дозволяє легко наповнювати кувшин. Індикатор ресурсу картриджа працює без батарейок. Завдяки компактному дизайну Vita ідеально поміщається в холодильник.
Vita оснащений картриджем AQUAPHOR A5, який містить унікальні мікроволокна AQUALEN™, іонообмінну смолу та активоване вугілля. Така комбінація ефективно затримує важкі метали, хлор, пестициди, органічні сполуки та інші шкідливі речовини, а також знижує жорсткість води. Завдяки вдосконаленому фільтрувальному середовищу та верхньому префільтру картридж A5 має триваліший ресурс навіть на каламутній воді, забезпечуючи чисту й безпечну питну воду.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
- Лічильник/ Індикатор ресурсу модулів механічний
Ця модель глечика укомплектована всього 4-ма модулями А5 для очищення води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 3.2 л |
| Об'єм воронки | 1.5 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 267 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 1 266 ₴






