
Вугільний постфільтр Ecosoft для фільтрів зворотного осмосу
404 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
-
Смачна вода — в постфільтрі вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів
-
Просте встановлення
-
Матеріал корпуса — первинний пластик, вироблений в ЄС
-
Кожний постфільтр проходить перевірку на герметичність
-
Підходить для фільтрів зворотного осмосу інших виробників
ГОЛОВНЕ ПРО КАРТРИДЖ:
- Вугільний постфільтр Ecosoft призначений для фінального очищення води.
- Це поствугілля має впресовані фітинги
- Встановлюється на фінальній стадії в домашніх фільтрах зворотного осмосу.
- Всередині високоякісне активоване вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів, коригує смак та запах очищеної води, надає їй солодкий присмак.
Технічні характеристики:
Розмір: 10” x 2” (27 см x 5,5 см)
Робоча температура: 3 – 43 °C
Термін служби: 6 місяців
Робочий тиск: 3,5 бар
Виробник: Ecosoft (Україна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Типорозмір картриджа | 2"х10" |
| Стан | Новий |
| Використання | Для питної води |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

