
Фільтр зворотного осмосу AQUAPHOR DWM-202S Моріон з помпою (зворотноосмотична система для очищення питної води)
33 370 ₴
25 500 ₴
- Готово до відправки
Зворотний осмос – це спосіб очищення, при якому вода проходить через спеціальну напівпроникну мембрану. Гранично малий розмір пір та особлива фізико-хімічна будова мембрани дозволяють проникати крізь неї лише молекул води. Для інших домішок мембрана представляє непереборну перешкоду. Таким чином, проходячи через зворотноосмотичну систему Аквафор, питна вода повністю звільняється від усіх домішок, стаючи ідеально чистою та м'якою.
DWM-202S - Інтелектуальна та компактна система зворотного осмосу з вбудованим насосом і запасом чистої води 5 літрів. Вирішить всі питання побутового водоочищення і повністю замінить бутильовану воду преміумклас.
Новітня система з інтелектуальним контролем управління. Усуває будь-які домішки, включаючи паразитів, бактерії, віруси, нітрати, хлор, важкі метали та інші токсини. Повністю і надовго позбавляє від накипу.
Індикація ресурсу кожного модуля і окреме підключення до кавомашини (льодогенератору, холодильнику).
Компактніша й економніша класичного фільтра зворотного осмосу.
Вбудований насос забезпечує стабільну роботу навіть при низькому тиску води (від 1,9 бар).
Економія в порівнянні з покупкою води в пляшках істотна при гарантовано високій якості очищення.
Вільно використовуйте чисту воду для пиття, кулінарії, дитячого харчування і домашньої побутової техніки. Моріон повністю видаляє з води солі жорсткості, а це забезпечить довгий термін служби каво-машини, чайника, мультиварки, праски і відпарювачів. Зволожувач повітря перестане покривати меблі білим нальотом.
Переваги:
- захист від вірусів та бактерій 99.9999%;
- Працює при низькому тиску;
- ультратонке очищення води;
- Висока компактність.
Комплектація:
- Змінний картридж K1або (К5) - 1 шт.
- Змінний картридж K2 - 1 шт.
- Змінний картридж RO-100S-1 шт.
- Змінний картридж K7ВM - 1 шт.
- Корпус DWM у зборі – 1 шт.
- Сполучні трубки – 3 шт.
- Вузол підключення – 1 шт.
- Кран для чистої води -1 шт.
- Дренажний хомут – 1 шт.
- Сервісна заглушка – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 4 |
| Швидкість фільтрації | 0.26 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 5 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Ширина | 411 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 25 500 ₴




