
Фільтр зворотного осмосу H20 System з помпою (Осмос 5 ст з насосом для очищення питної води)
8 250 ₴
7 590 ₴
- Готово до відправки
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фільтр зворотного осмосу H20 System з помпою (Осмос 5 ст з насосом для очищення питної води)»
Фільтр зворотного осмосу H20 System призначений для очищення води на молекулярному рівні зі слабким напором в трубопроводі. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами та бактеріями. Очищена вода повністю безпечна для організму людини. Вона ідеально підходить як для пиття, так і для приготування страв і напоїв.
Ця модель укомплектована насосом. Встановлюється у тих випадках, коли тиск у водопроводі менше 3 атмосфер.
Постійний резерв питної води до 12 л завдяки накопичувальному баку.
З фільтром H20 System у вас вдома завжди буде зручне джерело чистої та смачної води.
ПЕРЕВАГИ ФІЛЬТРА З ПОМПОЮ:
Для нормальної роботи фільтра вода на мембрану зворотного осмосу повинна подаватися з певним тиском. При падінні тиску молекули води не проходять через поверхню мембрани, а її продуктивність різко знижується. Щоб компенсувати недостатній напір в трубопроводі, використовують насос (помпу).
Окрім насоса, в помпі є мікроконтролер та 2 датчики тиску (на вході та виході з мембрани). Насос починає працювати лише, коли тиск не відповідає необхідному діапазону.
В процесі очищення вода послідовно проходить 5 етапів, для кожного з яких у фільтрі передбачений окремий картридж.
Перший ступінь: попереднє очищення води від механічних домішок. Вода, проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, очищається від мулу, піску, іржі.
Другий ступінь: очищення води від органічних та хлорорганічних домішок, а також хлору. Покращується смак, колір та запах води. Всередині картриджа — активоване вугілля у вигляді гранул.
Третій ступінь: очищення води від найменших часточок механічних домішок. Картридж виготовлений з пористого поліпропіленового волокна найменшого рейтингу фільтрування.
Четвертий ступінь: основний етап фільтрування. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно затримує 99,8% забруднень.
П'ятий ступінь: вугільний постфільтр AC-GAC — надає очищеній воді легкого, ледь солодкуватого присмаку.
ПЕРЕВАГИ:
- у вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої ви абсолютно впевнені
- чай та кава будуть смачніші та ароматніші
- воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, а й абсолютно безпечною
- ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — захищені від накипу і працюватимуть довше
ПЕРІОДИЧНІСТЬ ЗАМІНИ КАРТРИДЖІВ
- картриджі попереднього очищення води — кожні 3-6 місяців (втзалежності від якості води)
- мембрана зворотного осмосу — 1-2 рази на рік
- постфільтр — кожні 6 - 12 місяців
- Тип установки: під кухонну мийку
- Розмір: 400 х 140 х 390 мм ( висота х ширина х довжина)
- Діаметр різьби: 1/2”
- Матеріал корпуса, голови: стирол акрилонітрил, поліпропілен
- Матеріал кран: хромована латунь
- Шланг: поліетилен
- Тип з’єднання: швидке
- Максимальний робочий тиск: 6 бар
- Продуктивність 190 л/добу
Комплектація:
- Тип крана: крапелька одинарна FXFCH 5 (матеріал – хромована латунь)
- Бак: 12 л (3,2 gal) PRO3200W – 350 х 280
- Кільце затискача: EPDM
- Тип мембрани: TLC 1812 - 50 gal
- Помпа
- Комплект змінних картриджів 3 штуки: (B-PS5 поліпропіленове волокно 5 мк, B-BL вугільний блок, B-PS1 поліпропіленове волокно 1 мк)
- Картридж вугільний із шкаралупи кокосових горіхів серія AC-GAC
- Комплектуючі: шланг, ключ, вентиль, клапан, адаптер, дренажний тримач, стрічка, інструкція
*Компанія H2O System залишає за собою право змінювати комплектацію, дизайн, колір, пакування Cистем Зворотного Осмосу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 4.5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Пористість | 0.001 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 7 590 ₴





