
Потрійний проточний фільтр Н20 System (Фільтр для води 3х ст під мийку)
2 184 ₴
1 943,76 ₴
- Готово до відправки
Потрійний проточний фільтр Н20 System — доступне рішення для очищення питної води.
Очищена вода може використовуватися як для щоденного пиття, так і приготування страв, напоїв, поливу квітів. Також можна використовувати для пароутворення в побутових приладах (прасці, пароварці, зволожувачі повітря).
Проточний фільтр Н20 System складається з трьох колб зі змінними картриджами.
Фільтр встановлюється під кухонною мийкою. Для подачі очищеної води виводиться окремий кран, який встановлюється на мийці чи кухонній стільниці.
У КОМПЛЕКТІ 3 ЗМІННІ КАРТРИДЖІ:
Картридж 1 - поліпропіленове волокно (затримує: пісок, іржу, мул та інші механічні домішки)
Картридж 2 - вугільний картридж (видаляє з води вільний хлор, неприємний смак, колір, запах, пестициди, органічні речовини)
Картридж 3 - картридж з іонообмінною смолою, яка знижує вміст іонів кальцію і магнію у воді (часто звані «мінералами жорсткості»).
ПЕРЕВАГИ:
- 3 ступені очищення води з-під крана
- Пом'якшення води та видалення хлору
- Швидкість фільтрування — 1 літр за хвилину
- Просте підключення та заміна картриджів
- Компактний
- Доступна ціна, бюджетне обслуговування
Комплектація: система з 3х колб, змінні модулі, адаптер для підключення, трубка, окремий кран, ключ для відкручування колб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Н20 System |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 1 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Підвищувальний насос (помпа) | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ультрафільтрація | Ні |
| Зворотний осмос | Ні |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Пористість | 5 мкм |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Так |
- Ціна: 1 943,76 ₴



