
Корпус фільтра проти накипу 5" AQUAMAX (Dosafos Mignon Фільтр проти накипу)
420 ₴
- Готово до відправки
Корпус фільтра від накипу 5" AQUAMAX "без наповнювача" - універсальний корпус з прямим та кутовим підключенням. Найчастіше використовується для захисту побутових приладів від утворення вапняного нальоту в процесі нагрівання жорсткої води.
Укомплектований пластмасовою заглушкою.
Можна використовувати як для пом'якшення води, додавши поліфосфатну сіль у кристалах, або поставити механічний картридж розміром 5" slim (поліпропіленове волокно або нитку) для видалення механічних домішок (пісок, глина, іржа, окалина та ін.)
Пом'якшення води поліфосфатною сіллю є одним із найдієвіших і найдоступніших способів. Фільтр необхідно встановлювати безпосередньо перед водонагрівальним приладом. Вода, що проходить через фільтр, насичується поліфосфатною сіллю, зв'язуючи солі жорсткості так, що вони не можуть відкладатися у вигляді щільних відкладень на тенах і стінках приладів. Використовувати фільтр рекомендується для пральних та посудомийних машин.
Рекомендації:
- кожні 6 міс. розкрутити фільтр, промити поліфосфатну сіль під проточною водою та за необхідності додати нову сіль;
- заміна поліфосфатної солі кожні 12 місяців;
- вода після цього фільтра не придатна для пиття. Необхідно встановити фільтр для пиття та приготування їжі.
- підключення 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AQUAMAX |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 12 міс |
| Підключення до водопроводу | Да |
| Використання для холодної води | Да |
| Швидкість фільтрації | 20 літр/хв |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Ум'якшення води | Да |
| Максимальний тиск на вході | 4 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 420 ₴





