
Зворотний осмос Ecosoft P’URE BALANCE (Осмос 6 ст для очищення питної води) 6
25 694 ₴
- Готово до відправки
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зворотний осмос Ecosoft P’URE BALANCE (Осмос 6 ст для очищення питної води) 6»
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE з мінералізацією призначений для очищення води на молекулярному рівні. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами й бактеріями. Очищена вода повністю безпечна для людського організму. Вона ідеально підходить як для пиття, так і приготування страв і напоїв.
Унікальна модель фільтра зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE не тільки збагачує воду корисними мінералами, але забезпечує економне її споживання.
Оновлений фільтр на 1 літр очищеної води скидає в каналізацію тільки 1 літр стічних вод. Завдяки використанню мембрани Ecosoft 75GPD і продуманій технології AquaGreen, фільтр заощаджує до 20 000 літрів води на рік, порівнюючи зі стандартними системами зворотного осмосу.
Фільтр очищає воду, якщо немає електроенергії.
Постійний резерв питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку.
З фільтром Ecosoft P’URE BALANCE у вас вдома буде зручне джерело чистої та смачної води.
ПЕРЕВАГИ ЗБРАТНОГО ОСМОСУ
Зворотний осмос — найдосконаліша технологія очищення води до ідеальної якості. Це природний і економічний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.
Основний елемент фільтра — мембрана зворотного осмосу. У фільтрі Ecosoft встановлена мембрана Ecosoft 75GPD продуктивністю 12 л/год. Очищена вода не вимагає кип'ятіння й повністю безпечна для дітей.
У процесі очищення вода послідовно проходить 6 етапів, для кожного з яких у фільтрі передбачений окремий картридж.
Перший ступінь: попереднє очищення води від механічних домішок. Вода, проходячи через картридж із пористого поліпропіленового волокна, очищається від мулу, піску, іржі.
Другий ступінь: очищення води від органічних і хлорорганічних домішок, а також хлору. Поліпшується смак, колір і запах води. Усередині картриджа — активоване вугілля у формі гранул.
Третя сходинка: Картридж із технологією AquaGreen захищає воду від підвищеного навантаження та забезпечує функцію економії води. Додатково очищає воду від найменших частинок механічних домішок і залишків хлору.
Четвертая ступень: основний етап фільтрації. Вода після попереднього очищення потрапляє на мембрану, яка надійно затримує 99,8% забруднень.
П'ятий ступінь: вугільний постфільтр — надає очищеній воді легкий, ледь солодкуватий присмак.
Шестий ступінь: Картридж Balance — збагачує очищену воду кальцієм та магнієм
ЗМЕННІ ЗАСТОСУНКИ ЗРОЗУ!
- У вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, у безпеці якої ви абсолютно впевнені;
- Чиста та смачна вода з кальцієм;
-
Технологія Balance — баланс мінералів кальцію та магнію роблять воду освіжаючою, смачною та корисною
- З функцією економії води;
- Овочі, приготовані на воді абсолютної якості, збережуть усі необхідні вашому організму корисні речовини;
- Чай і кава будуть смачнішими й ароматнішими;
- Воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, але й абсолютно безпечною;
- Ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — захищені від накипу та працюватимуть довше.
ПЕРІОДИЧНІСТЬ ЗАМІНІ КАРТРИДЖІВ:
- картриджі попереднього очищення води — кожні 6 місяців
- мембрана зворотного осмосу — 1 раз на рік
- постфільтр — кожні 6-12 місяців
- мінералізатор — кожні 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Швидкість фільтрації | 0.11 літр/хв |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 7 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Пористість | 0.001 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 25 694 ₴







