
Потрійний фільтр Ecosoft Standard (Фільтр для води 3х ст під мийку)
3 450 ₴
2 569 ₴
- Готово до відправки
Потрійний фільтр Ecosoft Standard — доступне рішення для ефективного очищення питної води. Фільтрування здійснюється в 3 стадії, для кожної з яких у фільтрі передбачений окремий картридж.
Вода, очищена фільтром Ecosoft Standard, може використовуватися для щоденного пиття, приготування страв та напоїв, поливу квітів, а також для пароутворення в побутових приладах (прасці, пароварці, зволожувачі повітря).
Проточний фільтр Ecosoft Standard складається з трьох колб зі змінними картриджами.
Фільтр встановлюється під кухонною мийкою і підключається до трубопроводу холодного водопостачання. Для подачі очищеної води передбачений окремий кран, що монтується на мийці або кухонної стільниці.
ЗМІННІ КАРТРИДЖІ:
Картридж 1 - поліпропіленове волокно (затримує: пісок, іржу, мул та інші механічні домішки, Картридж 2 - з сумішшю Ecomix D37 (забезпечує додаткове пом'якшення води, очищує її від шкідливих органічних та хлорорганічних домішок, фенолів та нафтопродуктів).Картридж 3 - брикетованого вугілля, виготовлене з кокосового активованого вугілля високої якості, завдяки чому вода стає надзвичайно приємною на смак.
ПЕРЕВАГИ:
- 3 ступені очищення води з-під крана
- Пом'якшення води та видалення хлору
- Швидкість фільтрування — 1 літр за хвилину
- Просте підключення та заміна картриджів
- Компактний
- Доступна ціна, бюджетне обслуговування
З появою потрійного фільтра Ecosoft:
- страви, приготовані на очищеній воді будуть смачнішими
- чай та кава будуть ароматнішими
- побутові прилади — чайник, праска, пароварка — будуть захищені від накипу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 1 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Підвищувальний насос (помпа) | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ультрафільтрація | Ні |
| Зворотний осмос | Ні |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Пористість | 5 мкм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Так |
- Ціна: 2 569 ₴





