
Фільтр-глечик Аквафор Джаспер з 2-ма модулями (2.8 л для очищення води)
850 ₴
637,50 ₴
- Готово до відправки
Глечик для води Аквафор Джаспер — приємний і корисний мешканець вашої кухні. Його зручно використовувати та зберігати в дверцятах холодильника для ще більшої економії простору.
Фільтр для води Джаспер оснащений змінним фільтром Аквафор B25. Спеціально розроблений для пом’якшення жорсткої води та активного запобігання накипу. Він зменшує вміст хлору, іржі, свинцю та інших забруднень, що містяться у водопровідній воді, завдяки кращому співвідношенню ціна/якість порівняно з іншими популярними марками. Аквафор Maxfor + (B25) має популярну овальну посадку (діаметр 10 см) та підходить до класичних глечиків інших брендів, виготовлених у ЄС чи США.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
Ця модель глечика укомплектована 2-ма модулями В25 для очищення води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Об'єм воронки | 1.4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 200 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Мінералізація | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 637,50 ₴



