
Проточний фільтр для води Аквафор Кристал К3-КН-К7 (компактна потрійна система для очищення води)
5 990 ₴
4 492,50 ₴
- Готово до відправки
Надійний сорбційний фільтр для базового очищення питної води, приготування їжі та напоїв. Забезпечує глибоке очищення водопровідної води від цілого спектра небезпечних забруднень і уповільнює утворення накипу у воді середньої жорсткості.
АКВАФОР Кристал Н видаляє хлор, важкі метали, пестициди, нафтопродукти та інші поширені токсини і алергени, зберігаючи мінеральний склад води.
Три модуля виготовлені за технологією карбонблок з іонообмінним волокном Aqualen ™, тому площа контакту води з сорбентами в 42 рази вище ніж у стандартних насипних модулях, а швидкість фільтрації в 4 рази вище. Сорбент також містить безпечне срібло на відміну від тих де срібло нанесене на вугілля.
Універсальний фільтр з окремим краном
Три картриджі послідовно очищують воду від механічних домішок та розчинних шкідливих домішок.
Блок попередньої очистки К3 затримує частки розміром від 5 мікрон.
Пом'якшуючий модуль KH ефективний для води помірної мінералізації і підходить для багаторазового відновлення. Для показників жорсткості води вище 5 ммоль / л необхідно буде часто проводити регенерацію модуля.
Модуль К7 забезпечує фінішну очистку від часточок до 0,8 мікрон (що в 125 раз тонше волосини людини). Карбонблок з іонообмінним волокном АКВАЛЕН надійно затримує важкі метали та інші шкідливі домішки, які найчастіше зустрічаються в водопровідній воді.
Ресурс - 6000 л
Швидкість фільтрації - 2л/хв
Переваги:
- Стильні ергономічний слім-дизайн;
- Легка заміна змінних модулів триває кілька секунд;
- При заміні модулів виключено контакт споживача з поглиненими забруднювачами;
- Збільшений ресурс змінних модулів;
- Очищена вода має гіпоалергенні та антиоксидантні властивості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 6000 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 12 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 2 літр/хв |
| Число ступенів очищення | 3 |
| Підвищувальний насос (помпа) | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Пористість | 0.8 мкм |
| Максимальний тиск на вході | 6.5 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
- Ціна: 4 492,50 ₴



