
Зворотний осмос Kaplya RO5-2.P (Осмос з помпою 5 ст для очищення питної води)
7 735 ₴
- Готово до відправки
Фільтр зворотного осмосу з помпою Kaplya RO5-2.P призначений для очищення питної води. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами та бактеріями. Встановлюється на кухні під мийкою. Очищена вода повністю безпечна для організму людини. Вона ідеально підходить як для пиття, так і для приготування страв і напоїв.
Фільтр цієї моделі очищає воду при низькому тиску, маючи в комплекті насос, який вимагає підключення до електроенергії.
Постійний запас питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку.
З фільтром Kaplya RO5-2.Р у вас вдома завжди буде чиста та смачна вода.
ПЕРЕВАГИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ
Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.
Основний елемент фільтра — мембрана зворотного осмосу. В даному фільтрі встановлена мембрана продуктивністю 8 л/год. Очищена вода не потребує кип'ятіння та є повністю безпечною для дітей.
В процесі очищення вода послідовно проходить 5 етапів.
Перший ступінь: поліпропіленове волокно - попереднє очищення води від механічних домішок (мул, пісок, іржа).
Другий ступінь: вугілля гранульоване - очищення води від хлору, органічних та хлорорганічних домішок. Третій ступінь: пресоване вугілля – завдяки своїй структурі затримує частинки до 10 мікрон. Доочищення води від хлору, органіки, фенолів та пестицидів. Четвертий ступінь: основний етап фільтрування. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно затримує 99,8% забруднень. П'ятий ступінь: вугільний постфільтр — надає очищеній воді легкого, ледь солодкуватого присмаку.
ЗМІНИ ПОМІТНІ ОДРАЗУ!
- у вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої ви абсолютно впевнені
- овочі, приготовані на воді абсолютної якості, збережуть всі необхідні вашому організму корисні речовини
- чай та кава будуть смачніші та ароматніші
- воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, а й абсолютно безпечною
- ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — захищені від накипу і працюватимуть довше
ПЕРІОДИЧНІСТЬ ЗАМІНИ КАРТРИДЖІВ
- картриджі попереднього очищення води — кожні 3-6 місяців
- мембрана зворотного осмосу — 1 раз на 2 роки
- постфільтр — кожні 6 - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaplya |
| Країна виробник | Тайвань |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 8 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Пористість | 0.001 мкм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 370 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 230 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 7 735 ₴



