
Фільтр зворотного осмосу H20 System з мінералізатором (Осмос 6 ст для очищення питної води) 6
5 500 ₴
- Готово до відправки
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фільтр зворотного осмосу H20 System з мінералізатором (Осмос 6 ст для очищення питної води) 6»
Фільтр зворотного осмосу H20 System з мінералізацією призначений для очищення води на молекулярному рівні. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включно з вірусами та бактеріями. Очищена вода повністю безпечна для організму людини. Вона ідеально підходить як для пиття, так і для приготування страв і напоїв.
Фільтр очищає воду при відсутності електроенергії.
Постійний резерв питної води до 12 л завдяки накопичувальному баку.
З фільтром H20 System у вас вдома завжди буде зручне джерело чистої та смачної води.
ПЕРЕВАГИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ
Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.
Основний елемент фільтра — мембрана зворотного осмосу. В фільтрі встановлена мембрана продуктивністю 11 л/год. Очищена вода не потребує кип'ятіння та є повністю безпечною для дітей.
В процесі очищення вода послідовно проходить 6 етапів, для кожного з яких у фільтрі передбачений окремий картридж.
Перший ступінь: попереднє очищення води від механічних забруднень. Вода, проходячи через картридж поліпропіленового волокна, очищається від мулу, піску, іржі.
Другий ступінь: очищення води від органічних домішок, хлору. Покращується смак, колір та запах води. Всередині картриджа — активоване вугілля. Третій ступінь: Пом’якшенняЯкщо вода має металевий присмак, залишається накип на побутовій техніці та сантехніці, а шкіра стягується після вмивання? Для вирішення проблеми застосовують картридж B-ST з харчовою іонообмінною смолою.
Що таке іонообмінна смола? Це високомолекулярні полімери, здатні до реакції обміну іонами. В системах очищення води використовують саме харчові катіонообмінні смоли.
Як відбувається пом’якшення води? Жорстка вода проходить крізь іонообмінну смолу, в результаті цього відбувається реакція обміну жорстких солей (двовалентних іонів кальцію і магнію) на іони натрію. Тим самим, без зміни концентрації солей у воді змінюється їх склад. Натрій абсолютно безпечний для нагрівальної побутової техніки та сантехніки. Ресурс картриджа залежить від якості вихідної води.
Четвертий ступінь: основний етап фільтрування. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка затримує 99,8% забруднень. П'ятий ступінь: вугільний постфільтр AC-GAC — надає очищеній воді легкого, ледь солодкуватого присмаку.Шоста ступінь: вода збагачується мінералами AC-MRO.
ЗМІНИ ПОМІТНІ ОДРАЗУ!
- у вас вдома з'явиться джерело чистої та свіжої води, в безпеці якої ви абсолютно впевнені
- овочі, приготовані на воді абсолютної якості, збережуть всі необхідні вашому організму корисні речовини
- чай та кава будуть смачніші та ароматніші
- воду не потрібно кип'ятити перед вживанням — завдяки технології зворотного осмосу питна вода стане не тільки смачною, а й абсолютно безпечною
- ваші побутові прилади — чайник, праска, пароварка, зволожувач повітря — захищені від накипу і працюватимуть довше
ПЕРІОДИЧНІСТЬ ЗАМІНИ КАРТРИДЖІВ
- картриджі попереднього очищення води — кожні 3-6 місяців
- мембрана зворотного осмосу — 1.5 - 2 роки
- постфільтр — кожні 6 - 12 місяців
- мінералізатор - 6- 12 міс
- Тип крана: крапелька подвійний FXFCH 6 (матеріал – хромована латунь
- Бак: 12 л (3,2 gal) PRO3200W – 350 х 280 м
- Кільце зажиму: EPDM
- Тип мембрани: TLC 1812 – 50 gal
- Комплект змінних картриджів 3 штуки: (B-PS5 поліпропіленове волокно 5 мк, B-BL вугільний блок, B-ST - картридж для пом’якшення)
- Картридж вугільний зі шкаралупи кокосових горіхів серія AC-GAC
- Мінералізатор AC-MRO
- Комплектуючі: шланг, ключ, вентиль, клапан, адаптер, дренажний тримач, стрічка, інструкція.
* Компанія H2O System залишає за собою право змінювати комплектацію, дизайн, колір, пакування Cистем Зворотного Осмосу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для питної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Швидкість фільтрації | 0.19 літр/хв |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 3 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Пористість | 0.001 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 5 500 ₴





