-20%

Зміний модуль для фільтра Аквафор Топаз (фільтр на кран для очищення води, картридж Топаз)
485 ₴
388 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінити модуль для фільтру АКВАФОР Топаз. Завдяки унікальному поєднанню волокнистих і гранульованих сорбентів, спечених в єдиний карбонблок, фільтр Топаз глибоко очищає воду, незважаючи на невеликі габарити. Заміна модуля проста і потребує менше хвилини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Ресурс фільтруючого модуля | 750 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 0.3 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 388 ₴


