
Настільний фільтр Аквафор Модерн вик. 2 зелений (фільтр для очищення води, насадка на кран)
1 395 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 301-55-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модерн – найпопулярніша насадка на кран. Має найбільший ресурс і продуктивність
Насадка на кран Модерн вик . 2 для м'якої води об'єднує мобільність глечиків і продуктивність стаціонарних систем. Оснащена перемикачем для фільтрації без від'єднання від крана.
Два змінних модуля швидко і глибоко очищають від домішок, таких як активний хлор, нафтопродукти (бензол), фенол, пестициди, важкі метали, при цьому зберігаючи у воді корисні мінерали. Має календар для нагадування про своєчасну заміну картриджа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Ресурс фільтруючого модуля | 4000 л |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Регенерація картриджа | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 1.2 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Комплектація | |
| Окремий кран | Так |
| Перехідник-адаптер для підключення до водопроводу | Так |
| Комплект для монтажу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴
